استاندار کرمان با دید جهادی در استان کار می کند
۱۳۹۵/۱۲/۱۹

امام جمعه بافت:

استاندار کرمان با دید جهادی در استان کار می کند

امام جمعه شهرستان بافت با تاکید براینکه استاندار کرمان با دید جهادی در استان کار می کند، گفت: ابتکار استاندار کرمان در طرح مثلث توسعه اقتصادی و درگیر کردن ائمه جمعه در توسعه اقتصادی، کار بسیار منحصر به فردی است.

 
امام جمعه شهرستان بافت با تاکید براینکه استاندار کرمان با دید جهادی در استان کار می کند، گفت: ابتکار استاندار کرمان در طرح مثلث توسعه اقتصادی و درگیر کردن ائمه جمعه در توسعه اقتصادی، کار بسیار منحصر به فردی است.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، حجت الاسلام مهدیزاده پیش از ظهر پنجشنبه در جلسه اقتصاد مقاومتی منطقه چهار شهرستان های بافت و ارزوئیه(گام دوم مثلث توسعه اقتصادی)، ضمن قدردانی از خدمات دولت تدبیر و امید، افزود: استاندار کرمان با دید جهادی در استان کار می کند لذا دست ایشان را می بوسم و اعلام هرگونه همکاری در راستای توسعه این شهرستان وجود دارد.
وی همچنین ضمن قدردانی از گروه مالی گردشگری به عنوان معین اقتصادی شهرستان بافت، به روایتی از امام صادق علیه السلام اشاره کرد و یادآورشد: تلاش برای تولید، گشایش ایجاد کردن برای خانواده و ... تلاش برای آخرت است.
امام جمعه بافت به ثمر نشستن فولاد بافت را یکی از نتایج طرح مثلث توسعه اقتصادی دانست و خاطرنشان کرد: ابتکار استاندار کرمان در طرح مثلث توسعه اقتصادی استان کرمان و درگیر کردن ائمه جمعه در توسعه اقتصادی، کار بسیار منحصر به فردی است که جای تقدیر دارد.
حجت الاسلام مهدیزاده تصریح کرد: امید می رود با تلاش استاندارکرمان و قول مساعد مسئولان اقتصاد مقاومتی، به بحث زیرساخت های شهرستان از جمله جاده بافت – سیرجان، آب، برق و ... توجه ویژه ای بشود.
وی با اشاره به بیش از 2 میلیارد تن ذخیره قطعی سنگ آهن  و 57 میلیارد تن ذخایر شناخته شده معدنی کشور و تولید سالانه 17 میلیون تن فولاد، بیان کرد: اینها ظرفیت هایی است که می توان با توجه به آنها، در 10 سال آینده به اهداف بزرگی برسیم و 55 میلیون تن فولاد در بافت تولید بشود.
 
**** نگرانی مردم در زمینه بیکاری و معیشت است
نماینده مردم شهرستان های بافت، رابر و ارزوئیه در مجلس شورای اسلامی نیز در ادامه این جلسه به ایده های ابتکاری استاندار کرمان اشاره کرد و گفت: خیلی ها در ابتدای کار، از طرح مثلث توسعه استان کرمان به عنوان شعار نام می بردند اما این ایده امروز در سطح استان پویاست و حرکت های خوبی آغاز شده است.
علیبرز بختیاری افزود: با توجه به شرایط دولت، کمبود نقدینگی و ... نگاه استاندار کرمان در همکاری بخش خصوصی، دارد به سمتی می رود که در کشور به عنوان نمونه در سرمایه گذاری مطرح شود.
بختیاری با اشاره به اینکه فعالیت های اقتصادی صورت گرفته در شهرستان قلعه گنج و توسعه اقتصادی در حال تبدیل شدن به الگوی کشوری است، تصریح کرد: معین اقتصادی شهرستان های بافت و ارزوئیه که مسئولیت توسعه و آبادانی منطقه را پذیرفته اند توانسته است تحرکی در بخش های اقتصادی منطقه ایجاد نماید.
وی یکی از نگرانی های جدی مردم را در زمینه بیکاری، معیشت و دانست و افزود: یکی از رسالت های مسئولان رفتن به سمت ایجاد اشتغال و دستاوردی مرتبط با معیشت مردم است که امید می رود بتوانیم این مسیر را طی کنیم.


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان
بازدید : ۲۰۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید