افتتاح طرح توسعه آرمان الکتریک و آرمان موتور در بم
۱۳۹۵/۱۲/۲۳

با حضور استاندار کرمان صورت پذیرفت:

افتتاح طرح توسعه آرمان الکتریک و آرمان موتور در بم

طرح توسعه آرمان الکتریک و آرمان موتور با حضور استاندار کرمان، مدیر دفتر خاورمیانه و آفریقای هیوندا و جمعی از مدیران استانی در ارگ جدید بم افتتاح شد.

طرح توسعه آرمان الکتریک و آرمان موتور با حضور استاندار کرمان، مدیر دفتر خاورمیانه و آفریقای هیوندا  و جمعی از مدیران استانی در ارگ جدید بم افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، علیرضا رزم حسینی صبح دوشنبه به منظور افتتاح چند پروژه به شهرستان بم سفر کرد و در بدو ورود به این شهرستان مورد استقبال فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان قرار گرفت.
افتتاح طرح توسعه آرمان الکتریک و آرمان موتور در ارگ جدید بم نخستین برنامه سفر یکروزه استاندار کرمان به شهرستان بم بود.
نماینده عالی دولت یازدهم در استان کرمان در این آئین که با حضور مدیر دفتر خاورمیانه و آفریقای هیوندا  و جمعی از مدیران استانی برگزار شد، از واحدهای مونتاژ قوای محرکه و مونتاژ گیربکس کارخانه کرمان موتور نیز بازدید کرد.
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان کرمان در این آئین گفت: طرح توسعه آرمان الکتریک به منظور تولید دسته سیم برای خودروهای تولیدی در بم به ویژه S5 راه اندازی شده است.
مهدی حسینی نژاد افزود:  واحد تولیدی آرمان الکتریک به ظرفیت تولید 60 هزار دسته سیم در سال و با سرمایه گذاری سه میلیارد و 200 میلیون تومانی راه اندازی شده است.
وی اشتغال زایی واحد تولیدی آرمان الکتریک را 135 نفر ذکر کرد و ادامه داد: کارخانه آرمان موتور نیز به منظور تولید اگزوز و صندلی خودروهای تولیدی راه اندازی شده است.
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان کرمان خاطرنشان کرد: برای احداث ین واحد تولیدی هشت میلیارد تومان سرمایه گذاری شده است که با راه اندازی آن برای 150 نفر اشتغال ایجاد شده است.
حسینی نژاد یادآور شد: براساس تفاهم نامه ها و قراردادهای تولید خودرو هر سال باید چهار درصد از قطعات داخلی خودروها داخلی سازی شود.
وی با اشاره به اینکه در سال جاری 100 هزار دستگاه خودرو در استان کرمان تولید شده است، گفت: در حال حاضر کارخانه های کرمان موتور، کارمانیا و مدیران خودرو در استان کرمان فعالیت می کنند.
 

 


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان
بازدید : ۳۸۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید