اطلاع رسانی صحیح و شفافیت به قضاوت های درست مردم کمک می کند
۱۳۹۵/۱۲/۲۳

استاندار کرمان:

اطلاع رسانی صحیح و شفافیت به قضاوت های درست مردم کمک می کند

طبق معمول هر ساله در روزهای آخرین سال پرسنل استانداری کرمان با استاندار دیدار و گفتگو کردند.


دیدار صمیمانه استاندار کرمان، مدیران و پرسنل استانداری کرمان در آستانه سال جدید
مطابق رسم هر ساله در روزهای آخرین سال پرسنل استانداری کرمان با استاندار کرمان در فضایی صمیمی دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، علیرضا رزم حسینی صبح دوشنبه در دیدار با پرسنل استانداری کرمان ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال نو وگزارشی مختصر از اقدامات استانداری کرمان در سال 95،گفت: پرسنل استانداری نزدیک ترین و محق ترین افراد برای در جریان قرار گرفتن در خصوص اقدامات استان هستند چرا که همه این اقدامات و توفیقات با همکاری این مجموعه محقق شده است.
وی همکاران استانداری را سفیران اطلاع رسانی در سطح جامعه دانست و افزود: اطلاع رسانی و شفافیت به قضاوت های درست مردم کمک خواهد کرد.
استاندار کرمان با اشاره به اینکه در استان کرمان مدیران توانمند و لایق  زیادی وجود دارد، گفت: ان شالله با این اقدامات موثر و توفیقاتی که برای همه مردم استان به وجود آمده از این به بعد شاهد حضور مدیران بومی باشیم.
وی همچنین با اشاره به ایجاد روحیه مطالبه گری در بین مردم، گفت: بارها گفته ایم که از انتقادات  استقبال کرده و مطالبات به حق را پیگیری خواهیم کرد.
رزم حسینی دعواهای جناحی را یکی از عوامل عدم توسعه دانست و افزود: عزل و نصب مدیران، فرمانداران و بخشداران را سیاسی ندانسته و اصل مهم، فعالیت و همراهی برای سرعت بخشی به توسعه بوده است و توسعه و خدمت را قربانی مسائل سیاسی نخواهیم کرد.
وی امنیت استان را مرهون تلاش دستگاه های امنیتی استان دانست و بیان داشت: کرمان آبستن حوادث و نا امنی ها بوده که در دولت تدبیر و امید نا امنی ها کاهش محسوسی داشته است.
استاندار کرمان با تاکید بر اینکه  تبعیض آفت جدی به اعتماد مردم و کارمندان است، گفت:  اگر منش ها و روش های صحیح گسترش یابد، قناعت، شکر و امیدواری بین کارکنان نشاط لازم کاری را فراهم می نماید.
در ادامه این نشست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری و مدیر کل مالی و اداری استانداری گزارشی از اقدامات داخلی استانداری در زمینه های رفاهی، استخدامی، تبدیل وضعیت و پرداخت های این مجموعه بیان نمودند.
در ادامه نیز همکاران استانداری با طرح سوالات و موضوعات مختلف به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند.
 

 


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان
بازدید : ۲۰۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید