زیبایی های فرهنگی مردم کرمان روی آنتن صدا و سیمای ​کشور
۱۳۹۵/۱۲/۲۷

زیبایی های فرهنگی مردم کرمان روی آنتن صدا و سیمای ​کشور

استاندار کرمان به همراه مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمان، مدیر کل روابط عمومی و مدیر کل حوزه استاندار از پشت صحنه سریال در حال ساخت خانه بی بی گندم بازدید کرد.

استاندار کرمان به همراه مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمان، مدیر کل روابط عمومی و مدیر کل حوزه استاندار از پشت صحنه سریال در حال ساخت " خانه بی بی گندم" بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، مردم ایران در ایام نوروز می توانند زیبایی های تاریخی، فرهنگی و گردشگری استان کرمان را از انتن شبکه دو سیما و شبکه استانی مرکز کرمان نظاره کنند.
استاندار کرمان در حاشیه بازدید از پشت صحنه این سریال با اشاره بهمهمان نوازی و اداب کهن، تاریخ و قدمت طولانی، آثار باستانی منحصر به فرد استان کرمان، ابراز امید واری کرد: فرهنگ و تمدن کرمان اگر با زیبایی های هنری و سمعی و بصری تلفیق شود و بیان گردد بیشترین اثر را بر مخاطب خواهد گذاشت.
وی با تشکر از کارگردان کرمانی این سریال که برای فرهنگ استان کرمان از هیچ کوششی دریغ نکرده، افزود: با وجود جوانان کرمانی هنرمند و مستعد، کرمان به بهترین صورت به مردم ایران شناسایی می شود.
رزم حسینی گفت: صدا و سیمای مرکز کرمان و شبکه سراسری دو سیما در این کار مشترک و ماندگار را برای استان کرمان انجام داده اند و امیدوارم اینگونه کارها که معرفی فرهنگی تاریخی کرمان را نشان می دهند کماکان از شبکه کرمان ساخته و نمایش داده شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، سریال ٥٢ قسمتی خانه بی بی گندم تولید شبکه کرمان  که برای پخش در نوروز ٩٦ آماده می شود .
خلاصه داستان ماجرا پیرزنی است به نام بی بی گندم که خانه ای بسیار زیبا و تاریخی دارد و با ورود یک سری از میهمانان که برای دیدن شهر کرمان و آثار تاریخی و فرهنگی آن به کرمان سفر کرده اند،  اتفاقاتی رقم میخورد هر ١٣ قسمت یک اپیزود است  که مجموع ٤ اپیزود ١٣ قسمتی است که ٥٢ قسمت را پخش خواهدشد.
تهیه کننده : امین امانی کارگردانان : امین امانی - علی امانی،نویسنده : هدایت کریم زاده،مدیر نور و تصویر: سامان احمدی،صدابردار: سعید شیخ بهایی،طراح گریم : پرشنگ بهرامی،دستیار اول و برنامه ریز : حمید رضا الیاسی،مدیر تولید : حسین امانی ،طراح صحنه و دکور : زهرا ادهمی 

بازیگران : 
نیما شاهرخ شاهی ،یوسف صیادی،سوسن پرور،کیانوش گرامی ،سارا احمدیان،شیوا عدالتخواه،سحر نظام دوست ،مسعود ابوسعیدی،زهرا خضرایی،حمید دلسوزی،علیرضا فاضل نژاد،فاضل معارف دوست


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان
بازدید : ۲۹۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید