81 هیئت اجرایی انتخابات شوراها در استان کرمان تشکیل شد
۱۳۹۵/۱۲/۲۹

رئیس ستاد انتخابات استان کرمان:

۸۱ هیئت اجرایی انتخابات شوراها در استان کرمان تشکیل شد

رئیس ستاد انتخابات استان کرمان گفت: ۸۱ هیئت اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان کرمان تشکیل شد.

رئیس ستاد انتخابات استان کرمان گفت: 81 هیئت اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان کرمان تشکیل شد.
به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان کرمان، حمید ذکااسدی در گفت و گویی اظهار داشت: همزمان با دستور شروع انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در تاریخ 25/12/95 مراکز حوزه های انتخابیه استان کرمان در 81 حوزه بلافاصله دستور وزیر کشور را اعلام وصول کردند.
وی بیان داشت: طبق برنامه زمانبندی از 25/12/ 95 تا پایان امروز 29/12/95 با تعامل مناسب و همدلی و همکاری بین هیئت های نظارت، فرمانداران و بخشداران در 23 شهرستان و 58 بخش اعضای هیئت های اجرایی هر حوزه مشخص و به تایید هیئت نظارت رسیدند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان ادامه داد: انشاالله در تاریخ مقرر همه هیئت های اجرایی در 81 حوزه انتخابیه استان کرمان آماده انجام وظایف قانونی خود هستند.
ذکااسدی ابراز داشت: همچنین نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا توسط هیئت مرکزی متشکل از سه نفر از نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی انجام می گیرد.
وی عنوان کرد: از تاریخ 30/12/95 تا 6/1/96 به مدت هفت روز طبق تبصره یک ماده 45 قانون ثبت نام از داوطلبان برای شوراهای اسلامی شهر و روستا به عمل می آید.
رئیس ستاد انتخابات استان کرمان تصریح کرد: از تاریخ 30/12/95 تا 6/1/96 طبق ماده 46 قانون ارسال اسامی و مشخصات داوطلبان به منظور بررسی سوابق آنها به مراجع قانونی صورت می گیرد.
ذکااسدی افزود: داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به اطلاعیه شماره 4 ستاد انتخابات کشور در سایت روابط عمومی استانداری کرمان مراجعه کنند.
وی در پایان سخنان خود با قدردانی از تلاش فرمانداران، بخشداران و هیئت های نظارت و اعضای ستاد انتخابات استان کرمان عنوان کرد: استان کرمان آمادگی لازم برای برگزاری انتخابات 29 اردیبهشت ماه 96 را دارد.


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان
بازدید : ۱۹۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید